Künye

 

Video Solutions AG
Industriestrasse 47
CH-6300 Zug

https://video-solutions.ag

Telefon: +41 41 76 31 643

E-posta :[email protected]

KDV Kimlik No. (USt-IdNr): CHE‑401.833.677

Alman Yayıncılık Sözleşmesinin (RStV) 55. Maddesinin 2. Bendine göre içerikten sorumlu kişi:

CEO’nun adı: Christoph Portmann

İçeriğe ilişkin sorumluluk
İnternet sayfalarımızda yer verilen tüm içerik özenle hazırlanmıştır. Ancak içeriğin doğruluğu, eksik bilgi içermemesi ve güncelliği hakkında herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir. Alman Tele Medya Yasasının (TMG) 7. maddesinin 1. paragrafı uyarınca, kendi içeriğimizden genel yasalar doğrultusunda sorumluyuz. Ancak aynı yasanın (TMG) 8. ila 10. maddesine göre hizmet sağlayıcısı olarak, üçüncü taraflarca aktarılan veya saklanan yabancı bilgileri izlemek ya da yasa dışı faaliyet şüphesi durumları araştırmakla yükümlü değiliz. Genel yasalar gereği bazı bilgilerin kaldırılması veya kullanımlarının önlenmesi yükümlülüğü bundan etkilenmemektedir. Ancak bu gibi bir sorumluluk yalnızca somut bir yasa ihlalinin bilgisi edinildiği andan itibaren söz konusudur. Yasalara aykırı içeriğin saptanması halinde söz konusu içerikleri derhâl uzaklaştırılacaktır.

Bağlantılarla ilgili sorumluluk
İnternet sayfalarımız, üçüncü taraflar tarafından işletilen bağlantılar içermektedir. Bu internet sayfalarının içeriği hiçbir şekilde kontrolümüz altında değildir. Bu yüzden yabancı kaynaklı içerikler için herhangi bir sorumluluk kabul edilememektedir. Bağlantı sağlanan sayfaların içeriğinden daima ilgili sayfanın sahibi veya sunucusu sorumludur. Bağlantı verilen sayfalar yasalara aykırı olup olmadıkları hususunda bağlantının oluşturulduğu anda kontrol edilmiştir. Bağlantı verme anında yasalara aykırı herhangi bir içerik saptanmamıştır. Ancak; yasa ihlaline dair ciddi belirtiler söz konusu olmadığı sürece, bağlantı verilen sayfa içeriklerinin sürekli kontrol edilmesi beklenilemez. Yasalara aykırı içeriğin saptanması halinde söz konusu bağlantılar derhâl sayfamızdan uzaklaştırılacaktır.

Telif hakkı
Site operatörü tarafından hazırlanan ve bu sayfalarda yer alan içerikler ve yapıtlar Telif Kanununa tabidir. İçeriğin telif hakkı sınırlarının ötesi çoğaltılması, işlenmesi veya söz konusu içerikten diğer bir biçimde yararlanabilmesi için, ilgili eser sahibinin yazılı izninin alınması zorunludur. Bu internet sayfalarında yer alan içerikler yalnızca özel, ticari olmayan amaçlar için indirilebilir veya kopyalanabilir. Eğer bu internet sitesi operatör tarafından oluşturulmamış bilgiler içeriyorsa, ilgili üçüncü tarafların telif hakları da korunmaktadır. Bu gibi içerikler, üçüncü taraf içerikleri olarak belirtilmektedir. Yine de herhangi bir telif hakkı ihlalini saptamanız durumunda lütfen konuyla ilgili bizi bildirin. Herhangi bir yasa ihlalinden haberdar olmamız halinde söz konusu içerik derhal tarafımızca kaldırılacaktır.

AB Genel Veri Koruma Tüzüğünün (GVKT) 14. maddesi uyarınca verilerinizin işlenmesine ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sorumlunun adı:

Video Solutions AG, Industriestrasse 47,CH-6300 Zug

Veri koruma görevlisinin iletişim bilgileri:

Verilerin korunması hakkında tüm sorularınzda başvurabilirsiniz:

[email protected] veya posta yoluyla: Video Solutions AG, Industriestrasse 47,CH-6300 Zug

Kullanım amacı ve yasal dayanak:

Verilerin işlenmesi, buna ilişkin iznin verilmiş olması ve sözleşme hükümlerinin yerine getirebilmesi veya yasal takibin ya da icra takibinin gerçekleştirebilmesi amacıyla yürütülmektedir. İlgili taraf ile sözleşmenin öngörülen şekilde yürütülebilmesi için, GVKT’nin 6. maddesinin 1. fıkrasının a), b) ve c) bendleri uyarınca verilerinizin işlenmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra; GVKT’nin 6. maddesinin 1. fıkrasının f bendi uyarınca meşru çıkarımız doğrultusunda verilerinizin işlenmesi gerekmektedir.

Veri kategorileri ve verilerin kaynağı:

Şu veri kategorileri tarafımızca işleme alınmaktadır: Ana veriler, iletişim verileri, sözleşme verileri, icra verileri, gereğinde ödeme bilgileri.

Alıcı:

Ödeme işlemlerinin yürütülmesi kapsamında verileriniz, ödeme işlemleri hizmet sağlayıcımız Online Payments Group AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau, İsviçre’ye ve sözleşme yürütülebilmesi için gerekli olması halinde aşağıdaki kategorilerdeki alıcılara aktarılır: Devralanlar, kredi kuruluşları, hizmet sağlayıcıları, üçüncü taraflar alıcılar, nüfus daireleri, mahkemeler, icra memurları, avukatlar.

Saklama süresi:

Sözleşme sona erdikten üç ay sonra verilerinize ihtiyaç kalıp kalmadığı ve mevcut yasal saklama yükümlülüklerinin silme işlemine engel olup olmadığı tarafımızca kontrol edilmektedir.

İlgili kişilerin hakları:

Gerekli yasal koşulların söz konusu olması durumunda, GVKT’nin 15-22 maddeleri uyarınca şu haklara sahipsiniz: Bilgilendirilme, verilerin düzeltilmesini, silinmesini, işlenme faaliyetlerinin kısıtlanmasını, verilerin aktarılmasını talep edebilirsiniz.

Ayrıca; GVKT’nin 14. maddesinin 2. fıkrasının c bendi ile 21. maddesi (GVKT’nin 6. maddesinin 1. fıkrasının f bendini temel alır) uyarınca verilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkına sahipsiniz.

Denetim makamına şikayette bulunma hakkı Kişisel verilerinizin işlenmesinde yasal düzenlemelerin dikkate alınmadığını düşünmeniz durumunda, GVKT’nin 77 maddesi uyarınca bir denetim makamına şikayette bulunma hakkına sahipsiniz. Şirketimizin bağlı olduğu denetim makamının adresi:

GVKT’nin 14. maddesi uyarınca verilerinizin işlenmesi hakkında bilgi.

Verilerinizin işlenmesinden, [email protected] üzerinden ulaşabileceğiniz, Video Solutions AG, Industriestrasse 47,CH-6300 Zug şirketi sorumludur. Verilerin işlenmesi, buna ilişkin iznin verilmiş olması ve sözleşme hükümlerinin yerine getirebilmesi veya yasal takibin ya da icra takibinin gerçekleştirebilmesi amacıyla yürütülmekte olup, GVKT’nin 6. maddesinin 1. fıkrasının a), b) ve c) bendleri uyarınca gereklidir. İşlenen veri kategorileri şunlardır: Ana veriler, iletişim verileri, sözleşme verileri, icra verileri, gereğinde ödeme bilgileri. GVKT’nin 15-22 maddeleri uyarınca şu haklara sahipsiniz: Bilgilendirilme, verilerin düzeltilmesini, silinmesini, işlenme faaliyetlerinin kısıtlanmasın ve 14. madde uyarınca verilerin aktarılmasını talep edebilirsiniz. Haklarınız hakkında daha fazla bilgi için, www.turkonvideo.com/datenschutz adresini ziyaret edebilirsiniz.

„Gönder“ butonuna basarak verilerinizin, gizlilik beyanımıza uygun şekilde, talebinizin yanıtlanabilmesi amacıyla toplanmasını ve saklanmasını kabul edip onaylamış olursunuz. [email protected] adresine ilgili bir e-posta göndererek, onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.